- Боротися за максимальну відвідуваність.
- Стати дружнім для Google, Yandex та інших пошукових систем.
- Зменшити показник відмов на сайті
- Зайняти лідируючі позиції у видачі по запитах. Професійна адаптація дизайну під мобільну версію сайту дасть можливість залучати не тільки тих, хто використовує стаціонарні комп’ютери, але і смартфони з планшетами.
- Отримати трафік своїх конкурентів, які знехтували адаптацією.
Якщо власник сайту хоче показати своїм користувачам, що піклується про їхні інтереси, адаптація для мобільних пристроїв дизайну повинна бути обов’язково проведена. Доведено, що довіра до якісно зроблених сайтів, у користувачів, вище, навіть ніж до конкурентних більш вигідних пропозицій, але на менш привабливих майданчиках. Користувач ніколи не повернеться на сайт, якщо при першому його відкритті з девайса він виявився нелегким для читання.
-
Швидке завантаження. Якщо сторінка відкривається протягом 8-10 секунд – це погані показники, перевірити швидкість завантаження можна в сервісі Google Test Speed . Відвідувачі ресурсу не чекатимуть, поки вантажаться картинки і фото, щоб прочитати інформацію на сторінці. Вони закриють її і виберуть в пошуку новий ресурс, який буде завантажуватися максимум 3-4 секунди. При адаптації забираються всі «великовагові» елементи – фото, flash об’єкти, непотрібна графіка, поліпшується зовнішній вигляд сторінок при їх перегляді з великого екрану.
-
Зручний для читання вміст сторінок. Якщо цього немає користувач закриє сторінку, але якщо йому добре видно літери, йому не потрібно виконувати ніяких додаткових маніпуляцій з екраном або сайтом, щоб побачити необхідну інформацію. Коректна адаптація під мобільні девайси дозволить зробити сторінку максимально дружній і приємний до перегляду і читання.
-
Зручні кнопки і меню. Чим зручніше в експлуатації сторінка, тим вище конверсія. Домогтися зручності використання легко – необхідно усунути «незручності» використання самого девайса. А саме – виклик маленьких об’єктів «великими» пальцями. Відвідувачу повинно бути легко: вибирати поле меню, клацати по посиланню, активувати необхідний елемент управління сторінкою.
-
Максимальна функціональність. Мобільна версія повинна бути такою ж функціональною і зрозумілою, як «повноцінний» сайт. Професійна адаптація шаблону під мобільні пристрої strong> надасть відвідувачеві можливість без труднощів зробити замовлення, зробити покупку, зв’язатися з представником, підписатися на розсилку і так далі.
- Комфортне і дружнє usability ресурсу. Простота і ясність web-сторінки при необхідності виконати певну дію – як відмінне освітлення магазинної вітрини. Прийшовши на сторінку, користувач не повинен відчувати незручності: замислюватися над тим, як йому щось побачити, відкрити, замовити. Адаптація створить візуально видиму в цілому сторінку з вертикальною прокруткою, зрозумілим навігаційним набором, рядком пошуку і так далі.
При розробці мобільної версії необхідно також враховувати масу нюансів, які на перший погляд не очевидні і менш актуальні для десктопних сайтів (наприклад, геопозиціонування, дрібні деталі інтерфейсу, типи даних в полях форм та інше). Знання цих нюансів є результатом великого досвіду роботи в подібних проектах і виникає в результаті тісної співпраці фахівців з просування і веб-девелоперів. Звернення до професійної команди в даній сфері гарантує клієнту оптимальне рішення з точки зору витрат, максимально пристосоване до наявних вихідних даних та кінцевої мети розробки ресурсу.