Очищення сайту від вірусів

Надаємо повний комплекс послуг в області інформаційної безпеки сайтів. Оперативна допомога у видаленні вірусів з сайту, відновленні і захисту сайту після злому.

Отримати консультацію
Ваш сайт з вірусом?
Настійно рекомендуємо не чекати моменту, коли буде виконане блокування хостером або виявлення шкідливого сайту пошуковими системами. Також варто пам’ятати, що в більшості випадків заражені файли ніяк себе не проявляють протягом певного періоду часу. Тобто, сайт з вірусом якийсь час продовжує працювати, поки ситуація не стає критичною для його власника.
Чому ресурси потрібно лікувати від шкідливих програм
Основні причини видалення вірусів на сайті:
01
Видалення вірусу
вірус негативно позначається на функціонуванні веб-сайту
02
Видалення вірусу
всі ПК відвідувачів ресурсу мережі автоматично заражаються
03
Видалення вірусу
хостер заблокує IP адресу при розсиланні спаму з зараженого сайту.
04
Видалення вірусу
пошукові системи забанять інтернет-сторінку, яка містить шкідливий контент. Спочатку пошукові системи дають кілька днів на усунення неполадок, але потім, якщо веб-сайт не пройшов очищення, біля нього буде з’являтися повідомлення для користувачів про небезпеку сторінки, на яку вони хочуть перейти
Краще звернутися за допомогою до фахівців

Самостійне очищення ресурсу від шкідливого коду може принести серйозні проблеми, адже можна переплутати і видалити виконавчий код, який відповідає за дані на сервері. При його видаленні інформація буде безповоротно загубленою. Найчастіше шкідливий контент заносять на інтернет-сторінку тільки після злому акаунтів користувачів, які мають доступ до сервера, або сторінка має уразливі місця в ПО. Тому після видалення вірусів з сайту потрібно провести оновлення програмного забезпечення, адже не захищеними від зараження є плагіни, система управління контентом, ПО сервера. Далі фахівці проведуть глибокий аудит і зроблять відповідні методи захисту, щоб подібних проблем більше не виникало.

Довірте лікування сайту від вірусів нашій студії – і цілий рік будьте впевнені в безпеці свого ресурсу. Ми не тільки видалимо шкідливий код, але і захистимо майданчик від повторних заражень. Гарантія на послугу – 1 рік!
Видалення вірусів з сайту
Професійне і швидке лікування вашого сайту від бекдор і вірусів.
01. Діагностика і сканування сайту
Проводиться сканування файлів сайту на хостингу на наявність вірусів, веб-Шелл, бекдор, спам-розсильників, фішингових сторінок, дор-сторінок та інших шкідливих і хакерських скриптів. Виконується діагностика сторінок сайту зовнішнім сканером для визначення мобільних і пошукових редиректів, небезпечних віджетів і кодів недобросовісних рекламних мереж. Перевіряється база даних на наявність хакерських вставок і вірусних інжектів.

02. Лікування файлів і бази даних
Виявлені шкідливі фрагменти і хакерські скрипти акуратно видаляються фахівцями, зберігаючи працездатність сайту.

03. Встановлення захисту від злому
Ми встановлюємо ефективний захист від злому, який виключає повторний злом і зараження. Захист складається з двох основних елементів: «цементування» і «проактивного захисту». Захист – це перенастроювання сайту і параметрів облікового запису хостингу.

04. Виняток сайту з «чорних» списків
Якщо сайт заблокований антивірусом або потрапив в «чорний список» пошукових систем, ми самостійно направляємо заявку на повторну перевірку сайту і виключаємо сайт з баз шкідливих сайтів.
Вартість
Вартість
Очищення від вірусів: ціна
  • Очищення сайту від вірусів
    Лікування сайту виконується протягом 48 годин з моменту отримання доступів до хостингу і підтвердження оплати. А іноді – в той же день.
    від 50 $
    Гарантія 1 рік.
Гарантія
При замовленні послуги «Захист і лікування сайтів від вірусів», всі наші клієнти отримують гарантію – 1 рік. Якщо протягом цього часу ваш ресурс знову буде заражений, ми вилікуємо його абсолютно безкоштовно.
Підготовка до лікування сайтів

1. Забезпечуємо безпечне оточення сайтам: «відсутність сусідів»

Звертаємо вашу увагу, що необхідно забезпечити відсутність інших сайтів на акаунті хостингу, крім тих, для яких будуть проводитися роботи. В іншому випадку неперевірені і незахищені сайти можуть загрожувати безпеці вилікуваних. Дана вимога стосується хостингів, де немає технічної ізоляції сайтів один від одного всередині одного аккаунта. Дане питання можна уточнити в технічній підтримці хостингу.

Що таке технічна ізоляція сайтів один від одного? Це відсутність можливості скриптами одного сайту вносити зміни в файли іншого сайту. Тобто через один сайт не можна зламати інший. При відсутності технічної ізоляції є велика ймовірність масового злому сайтів всередині аккаунта або повторного злому вилікуваного сайту через сусідні незахищених сайти, що знаходяться на тому ж обліковому записі.

2. Готуємо доступи до хостингу і сайту

Для виконання комплексної послуги лікування і захисту нам будуть потрібні доступи в панель управління хостингом (технічну панель), доступи по SSH і доступи в адміністративну панель сайтів.

Велика частина роботи виконується нашими фахівцями по SSH (в режимі командного рядка), тому FTP доступів зазвичай мало. Але якщо ваш хостинг не надає доступ по SSH, вам необхідно надати доступи в панель управління хостингом.

FTP-доступ – це хост, ім’я користувача і пароль. Дозволяє працювати з файлами сайту через спеціальну програму – файловий менеджер. SSH-доступ – це хост, порт, ім’я користувача і пароль. Дозволяє виконувати команди, робити настроювання параметрів облікового запису хостингу і працювати з файлами сайту. Технічна панель – панель хостингу, де можна створити або подивитися доступи від FTP / SSH. Біллінг панель – панель хостингу, де є доступ до системи тікетів і відбувається управління балансом хостингу. Адмін сайту – це адреса сторінки, логін і пароль від CMS. Панель, де ви оновлюєте вміст сайту (тексти, фото, документи).

Звідки беруться віруси?

Віруси на сайті в 100% випадків є наслідками злому ресурсу. Саме тому фахівці, які професійно займаються лікуванням, спочатку шукають і фіксують джерело появи такого злому. Причиною зазвичай є те, що власники не приділяють належної уваги безпеці, не проводять сканування сайтів на віруси. У підсумку, після здійсненої атаки ресурс негайно втрачає позиції у видачі пошукових систем, що «на руку» головним конкурентам по бізнесу в мережі. Також за допомогою подібних атак часто тренують свої навички початківці хакери, успіхи яких іноді заподіюють дійсно серйозної шкоди.

Основні правила для надійного захисту web сайту
01.
Необхідно застосовувати тільки складні паролі, а також ніколи не залишати цю інформацію на комп’ютері. Наприклад, браузери пропонують запам’ятати пароль, необхідно завжди відмовлятися від такої можливості. Особливо це правило стосується зареєстрованих користувачів, які володіють розширеними можливостями.
02.
При управлінні веб-сайтом і коригування кодів системи, слід виробляти вхід тільки з комп’ютерів, які мають антивірусну програму. Краще використовувати ПК з рідкісним програмним забезпеченням.
03.
Регулярно оновлювати ПО як на ПК, так і на веб-сервері, що допоможе розпізнати вразливі місця і підвищити їх захищеність.
04.
Виробляти регулярні бекапи веб-сайту і баз даних.
05.
Стежити за безпекою інтернет ресурсу сайту.
06.
Вірусні програми можуть потрапляти на сторінку в тих місцях, де відбувається висновок інформації з інших ресурсів, тому потрібно працювати тільки з перевіреними. Зазвичай до них відносяться розширення соцмереж, аудіо або відео файли.
Як розпізнати наявність вірусу на сайті?
Finder free icon
При завантаженні сторінки, антивірус на ПК сигналізує про можливість зараження.
Finder free icon
Якщо здійснювати вхід за допомогою FTP, то користувач помітить інші розміри і дату індексного файлу.
Finder free icon
Через сервер можна побачити, що незнайомі файли часто отримують запити.
Finder free icon
В індексному файлі сторінки розміщений чужий код, який може бути включений в теги [iframe] [/ iframe], а також після [BODY] або [HTML].
Напишіть нам
Отримайте комерційну пропозицію та дізнайтесь точки росту Вашого бізнусу уже сьогодні
Заповніть поля нижче, і наш менеджер зв'яжеться з вами. Ми розробимо Пропозицію протягом дня!