Переведення сайту на HTTPS

Ми допоможемо перевести ваш сайт на захищений HTTPS протокол, що забезпечить безпечне з'єднання і підвищить довіру наявних і нових клієнтів.
Отримати консультацію
Щоб відвідувачі сайту могли довірити вам свої фінансові або персональні дані, вони повинні бути впевнені в їх безпеці. Захист даних забезпечується шифруванням за допомогою спеціального протоколу роботи сайту – HTTPS (HyperText Transfer Protocol Secure). Сайти, які його використовують, легко визначити по зеленому замочку в адресному рядку і адресою сайту, що починається на «https: //». Робота по захищеному протоколу обов’язкова для сайтів платіжних і банківських систем, всіх сайтів з авторизацією, інтернет-магазинів.
ПЕРЕВАГИ
Переваги переведення на https
До сайтів, які працюють на https, вище довіра і у відвідувачів, і у пошукових систем, і у наглядових органів:
  • У сайтів на https вище конверсія;
  • Google і Яндекс в середньому, ранжують сайти на https вище звичайних сайтів;
https
Переведення сайту на https
Для шифрування передачі даних, протоколу https потрібен виділена IP-адреса для сайту і встановлення на сайт SSL-сертифіката (Secure Sockets Layer).
Сертифікат підтверджує правомірність володіння доменом і існування реальної компанії, тобто Відвідувач може бути впевнений, що перед ним сайт законного власника, а не фішингова сторінка або клон сайту.
SSL-сертифікати видаються на певний час, зазвичай від 1 до 5 років, світовими центрами сертифікації. Такі центри мають представництва у всіх країнах і надають фінансові гарантії безпеки своїх сертифікатів.
Переведення сайту на захищений протокол https виконується в кілька етапів:
01
Підготовка сайту до переведення на HTTPS
Для підготовки сайту до переведення на https потрібно, щоб всі внутрішні посилання на сторінки сайту були відносними, без вказівки виду протоколу. При завантаженні даних з зовнішніх сайтів, потрібно простежити, щоб ці сайти теж мали SSL-сертифікат. Ці настройки відносяться до роботи CMS сайту і повинні проводитися фахівцями цієї системи.
02
Отримання SSL-сертифікату
Центри сертифікації випускають безліч варіантів SSL-сертифікатів, які можна віднести до трьох основних видів:
  • SSL-сертифікат, який підтверджує володіння доменом (Domain validation). Найпростіший і часто безкоштовний варіант сертифіката. Він свідчить про те, що цей домен дійсно належить даному власнику. Такий SSL-сертифікат, через свого хостинг-провайдера, може отримати як приватна особа, так і компанія.
  • SSL-сертифікат з перевіркою організації (Organisation Validation). Свідчить про існування реальної компанії і її права на даний домен. Вартість такого SSL-сертифіката залежить від умов конкретного центру сертифікації.
  • SSL-сертифікат з розширеною перевіркою організації (Extended validation). Свідчить про існування компанії, ведення їй операційної діяльності, сплату податків і про виняткові права на домен. Сайти, які мають розширений SSL-сертифікат, легко впізнати за назвою організації в адресному рядку, написаному зеленим кольором і символу «замочок». Такий вид сертифіката найбільш дорогий і використовується, в основному, платіжними сервісами, банками і т.д.
Вибір SSL-сертифіката повинен проводитися в залежності від завдань сайту і характеру даних, що надаються його відвідувачами. Придбати сертифікат можна або через хостинг-провайдера, або через що засвідчує центр.
03
Встановлення SSL-сертифіката і настройка сайту
Після придбання SSL-сертифіката, потрібно провести його підключення і настройку сайту – змінити дані в CMS, включити переадресацію з http на https, внести зміни в карту сайту і перевірити коректність роботи всіх сторінок. Для збереження позицій сайту в пошукових системах слід додати нову адресу сайту в панелі веб-майстра Яндекса і Гугла і відслідковувати позиції протягом найближчих 2-3 переіндексацій.
НАШІ ПЕРЕВАГИ
При переведенні сайту на https ми керуємося:
  • Розумінням бізнес завдань сайту;
  • Широкою експертизою щодо забезпечення інформаційної безпеки компаній, включно з виконанням закону «Про персональні дані»
  • Знаннями з налагодження хостингу сайтів на різних CMS;
  • Досвідом переведення багатьох сайтів на https.
Ми вміємо переводити сайти на https максимально швидко і акуратно, зменшуючи ризик втрати позицій в пошукових системах.
Напишіть нам
Та отримайте комерційну пропозицію
Заповніть поля нижче, і наш менеджер зв'яжеться з вами. Ми розробимо пропозицію протягом дня!