Збільшити швидкість завантаження, роботи сайту

Швидкість завантаження сайту є ключовим фактором в пошуковому просуванні. Всього лише декілька лишніх секунд завантаження сайту можуть позбавити бізнес великих коштів.
Отримати консультацію
Перевірити швидкість завантаження сайту можна, використовуючи спеціальний інструмент гугл PageSpeed Insights . Але в деяких випадках немає потреби замовляти прискорення, краще поміняти хостинг або перенести сайт на нову систему. Які заходи вживати для прискорення сайту, стане зрозуміло після проведення аудиту.

Як проходить процес прискорення

  • Аналіз сайту.
  • Аналіз хостингу.
  • Складання плану робіт.
  • Впровадження.

Що включають в себе роботи по прискоренню сайту?

01
Оптимізація вмісту сайту.
Включає в себе оптимізацію зображень (розмір, вага, формат), CSS, скриптів. Практично всі сучасні шаблони, розраховані на гарний дизайн, мають більше 20 скриптів і CSS, необхідних для правильного відображення вмісту. Це дуже гальмує роботу сайту. На жаль, налаштувати правильну роботу всіх внутрішніх механізмів або занадто дорого, або практично неможливо. У цьому випадку ми можемо рекомендувати перенести сайт на іншу CMS з індивідуальним дизайном.
02
Налаштування кешування сайту.
Гугл наполегливо рекомендує налаштувати кешування сайту як на рівні сервера, так і на рівні браузера. Це дозволить користувачам не завантажувати при кожному новому відвідуванні сайту, одні і ті ж елементи. Таким чином, швидкість завантаження збільшується в рази.
03
Прискорення серверної частини.
Багато в чому на швидкість завантаження і роботи сайту впливає сервер, на якому він знаходиться. Якщо для роботи сервера використовується диск SSD, то швидкість сайту буде вище. Також важливим буде використовувана версія PHP. Починаючи з 2019 року PHP 5,6 вже не підтримується. Небхідно переходити на версію 7,2 або 7,3. Подібні зміни здатні прискорити сайт в деяких випадках до 30%.
04
Встановлення додаткових модулів, якщо це необхідно.
Ми збільшуємо швидкість завантаження на таких системах:
Напишіть нам
Та отримайте комерційну пропозицію
Заповніть поля нижче, і наш менеджер зв'яжеться з вами. Ми розробимо пропозицію протягом дня!