Створення інтернет-магазину

Студія WebWay пропонує послуги по розробці інтернет магазину під ключ будь-якої складності
Отримати консультацію
З увагою до відвідувача
Підхід
Індивідуальний підхід до кожного проекту
До створення інтернет-магазину ми підходимо зі сторони відвідувача. Основна мета при розробці інтернет-магазину, полягає в тому, щоб відвідувачеві було приємно перебувати на сайті, зрозуміло і зручно переглядати товар. Щоб не виникало питань, як оформити замовлення, щоб все було інтуїтивно зрозуміло.
Робимо якісно
Створимо інтернет-магазин, який виконає 3 дії
Презентує
Зрозуміло і красиво покаже товар чи послугу
_01.
Відрізнить
Відрізнить Ваш продукт від конкурентів
_02.
Збагатить
Принесе нових потенційних клієнтів
_03.
Вартість створення інтернет-магазину
Спеціалізуємося на розробці унікальних інтернет-магазинів будь-якого рівня складності, а також типових сайтах низького цінового сегмента. Ми готові запропонувати краще рішення в залежності від масштабу, складності, бюджету і термінів Вашого проекту.
Старт
Використання готових рішень
Розробка на базі “Шаблонів”
від 200 $
Малий бізнес
Індивідуальна розробка
Розробка інтерент-магазину з унікальним дизайном. До 1000 товарів.
від 400 $
Бізнес
Індивідуальна розробка
Розробка інтерент-магазину з унікальним дизайном. Понад 1000 товарів.
від 600 $
01.
ГОТОВІ РІШЕННЯ
Готове візуальне рішення являє собою шаблон, який ми адаптуємо під тематику і особливості вашого бізнесу, використовуючи унікальне текстове і графічне наповнення. Шаблон, встановлений на CMS, підходить вам, якщо вам не потрібен унікальний дизайн і технічно складний функціонал.
02.
ІНДИВІДУАЛЬНА РОЗРОБКА
Унікальне рішення включає в себе індивідуальну розробку концепції сайту відповідно до цілей бізнесу, позиціонуванням і маркетингової стратегії. Розробляється унікальний дизайн і візуальні елементи. Опрацьовується структура виходячи з особливостей бізнесу та інтересів споживачів.
Чим розробка індивідуального інтернет-магазину краще?
Образ
образ
Створює особливий образ, заснований на вашому фірмовому стилі. Ваш інтерент-магазин буде виділятися і запам’ятовуватися серед конкурентів.
Інструменти продажів
інструменти продажів
Максимально враховує напрямок діяльності компанії, специфіку товарів, а значить, магазин буде мати найбільш ефективні інструменти для продажів.
Можливості
можливості
Дозволяє реалізувати будь-які ідеї, як в дизайні, так і в функціональності інтернет-магазину.
Аналіз
аналіз
Враховує всі ваші вимоги і побажання, приклади вподобаних проектів.
Статус і довіра
статус і довіра
Показує серйозність намірів компанії, її статус, викликає довіру у клієнта.
Конкурентоспроможність
Конкурентоспроможність
Підвищує конкурентоспроможність інтернет-магазину.
Переваги роботи з Webway
Незалежно від обраного шляху ви отримаєте
Design
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Гарний інтерент-магазин це те що дивує і допомагає клієнту сформувати уявлення про Вас.
Trends
ВРАХУВАННЯ ТРЕНДІВ
Сфера розробки інтерент-магазинів постійно розвивається. Сайти стають все інтерактивніше і цікавіше, ми це враховуємо і використовуємо.
Usability
ПРАВИЛЬНЕ USABILITY
Інтернет-магазин повинен не тільки подобатися власникові, він повинен бути простий, зрозумілий і зручний.
CMS
СУЧАСНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
Будь-який співробітник Вашої компанії, включаючи Вас може легко і швидко адмініструвати інтернет-магазин.
SEO
SEO ОПТИМІЗАЦІЯ
Без SEO Ваш інтернет-магазин ніхто не зможе знайти, давайте зробимо його лідером.
Mobile
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ
Пам’ятайте що половина користувачів буде дивитися Ваш сайт або магазин на смартфоні, ми розробляємо інтернет-магазини виключно з мобільною версією.
Робочий процес
Як досягається результат?
01.
ДОСЛІДЖЕННЯ
Проводиться аналіз ринку. Моніторинг всіх можливих конкурентів.
02.
ДИЗАЙН
Розробляється індивідуальний дизайн інтернет-магазину відповідно до тематики товарів.
03.
РОЗРОБКА
Впроваджуються найостанніші стандарти. Створений інтернет-магазин буде максимально швидко і коректно працювати у всіх браузерах.
04.
ТЕСТУВАННЯ
Перед запуском інтернет-магазин детально проходить тестування з виявлення та виправлення багів.
Faq
Відповіді на популярні запитання

Термін створення інтернет-магазину залежить від складності Вашого проекту і від того, як ви берете участь в роботі над сайтом. Чим більше функцій повинен виконувати сайт, тим він складніше, і більше часу займе його розробка. Так само від грамотно складеного технічного завдання, для того що б виконавець повністю розумів побажання замовника. В окремих випадках термін може варіюватися як в більшу так і в меншу сторону, в залежності від побажань клієнта. Середній термін розробки інтерент-магазину у нас складе 30 робочих днів.

В основному на вартість створення інтернет-магазину впливають: – складність проекту, з точки зору функціональності; – рівень ексклюзивності дизайну; – обсяг сайту

Зазвичай це робиться на спеціальних сервісах. Там ви можете перевірити чи вільне доменне ім’я під ваш майбутній інтернет-магазин. Ми можемо зробити це за вас.

Так, Ваш сайт буде в результатах видачі пошукових систем, якщо Ви скористаєтеся послугою просування сайту (окрема послуга), Ваш інтернет-магазин буде проіндексований у всіх пошукових системах. Швидкість індексування залежить індивідуально від кожної пошукової системи. Просування в пошуковій системі на більш високі позиції відбувається не відразу. Все залежить від унікальності контенту, оновлення сайту, від кількості ключових слів, кількості зворотних посилань на даний сайт і інших умов.

Розкрутка сайту, це окрема послуга спрямована на те щоб ваш інтернет-магазин могли знайти потенційні споживачі. Оптимізація сайту – ця послуга включає в себе оптимізацію коду сайту, структури сайту, як з точки зору пошукових систем, так і з точки зору користувачів, робота над оптимізацією інформаційного змісту сайту. Така послуга стає помічником в просуванні сайту. Просування сайту – являє собою комплекс послуг, який включає в себе, як просування сайту по певних запитах, так і оптимізацію Вашого web-ресурсу, аналіз цільової аудиторії і просування проекту за допомогою різних видів реклам, і інших заходів. Залежно від того, які завдання стоять перед сайтом, просування ресурсу може не обмежуватися тільки розкручуванням і оптимізацією.

Так, але зазвичай тексти та інформацію для сайту надає замовник, тому що він краще знає сферу своєї деятельності. Ми можемо допомогти вам правильно написати тексти для вашого інтернет-магазину.

Напишіть нам
Та отримайте комерційну пропозицію
Заповніть поля нижче, і наш менеджер зв'яжеться з вами. Ми розробимо пропозицію протягом дня!