Якісний Landing Page ваш ідеальний онлайн-продавець

Збільшуємо продажі через інтернет за допомогою яскравих і продаючих лендінг-сторінок!

Отримати консультацію
Потрібен прибуток?
Landing Page допоможе Вашому бізнесу…
  • _01. Збільшить потік нових заявок

    Ви будете отримувати від 5 до 80 заявок кожного дня

  • _02. Оптимізувати поточні витрати

    Ви гарантовано скоротите витрати мінімум на 20%

  • _03. Отримувати більше адекватних клієнтів

    Лояльні і готові до покупки клієнти, яким легко продати і допродати

Landing page
Клієнтам простіше — вам вигідніше
Стислість не тільки сестра таланту, а й мати інтернет-комерції. Сьогодні тривале вивчення інформації – виключення з правил. Прийшов, побачив, зробив цільову дію – такий принцип онлайн-клієнта. Тому вам і потрібен Лендінг. Такий сайт дасть швидку відповідь на питання того, хто не має наміру довго чекати. Але лаконічний – не означає обмежений за обсягом. Коротким він буде рівно настільки, щоб розповісти все, що потрібно відвідувачу. Як знайти цей баланс? Перший крок уже зроблено – ви знайшли нас. Залишилося лише розповісти про свою компанію і мету, яка стоїть перед майбутнім landing page. Решта – наша турбота.
Що входить
Розробка Landing Page від WebWay
ЦЕ БІЛЬШЕ, НІЖ ПРОСТО САЙТ
Finder free icon
Унікальний дизайн
Створюється з урахуванням ваших побажань і тенденцій 2020 року
Finder free icon
Чіпляючий текст
Викликає яскраві емоції клієнта і залишить слід у їхній пам’яті
Finder free icon
Особисті “ноу-хау”
Знання, якими не прийнято ділитися у вільному доступі
Finder free icon
Глибоке занурення
3 спеціалісти вивчатимуть деталі і специфіку вашої сфери
ФІШКИ
Використовуємо сучасні технології розробки Landing Page
Мультилендінг
Мультілендінг – зміна окремих елементів сторінки, таких як, наприклад, дескриптор, фонове зображення, акція тощо, в залежності від ключового запиту, за яким прийшов відвідувач. Таким чином, відвідувач побачить на вашому Лендінгу саме те, що шукав, або іншими словами буде виконано правило точного входження, що як не можна краще відобразиться на коефіцієнті конверсії!
Геотаргетинг
Визначає звідки зайшов відвідувач і показує інформацію саме під його місто. Особливо актуально якщо Ваша послуга або товар продаються в декількох містах. У деяких нішах, грамотне використання геоданих відвідувача може давати миттєве збільшення конверсії в два і більше разів.
Адаптивність
Якісний, адаптивний Landing Page надасть Вам перевагу перед конкурентами які не використовують дані технології
Паралакс ефект
Паралакс ефект – це елемент дизайну, який створюється за допомогою декількох шарів, накладених один на одного що рухаються з різною швидкістю в залежності від положення курсора. До того ж це відмінний спосіб виділитися серед конкурентів, адже паралакс робить дизайн сайту більш динамічним і яскравим.
A/B тестування
Тестування різних текстів, зображень і закликів до дії для пошуку найкращого варіанту
Унікальний дизайн

та багато іншого…

Faq
Відповіді на популярні запитання

Landing page – це односторінковий сайт, основним призначенням якого є продати конкретний товар/послугу. У деяких випадках використовується для проведення промо кампаній.

Цілком можливо, що у вас немає необхідності в створенні landing page. Це не універсальне рішення для всіх. При розмові з Вами ми зрозуміємо, потрібен він Вам чи ні, і чесно скажемо про це. Нам не потрібна робота заради роботи.

Для уникнення цього ми запитуємо на початку роботи що Вам подобається в дизайні, а що ні. Але якщо станеться так, що Вам не сподобається, ми передбачаємо до 3-х доопрацювань дизайн-проекту.

Сайт буде працювати, питання тільки наскільки очікувано. До того ж, на його ефективність також впливає Ваша компанія і продукт. Але в разі труднощів з нашого боку, ми зробимо все, щоб проект був успішним.

Так звісно. Сайт ваш, лежить на вашому хостингу і у вас є всі доступи. Також ви отримуєте інструкції з редагування сайту.

Якщо у вас невелика, або середніх розмірів компанія, то в більшості випадків Landing page буде досить, щоб запустити контекстну рекламу і отримувати потік клієнтів.

Проекти які ми розробили для наших клієнтів
Останні проекти
Дивитися всі кейси
Напишіть нам
Отримайте комерційну пропозицію та дізнайтесь точки росту Вашого бізнусу уже сьогодні
Заповніть поля нижче, і наш менеджер зв'яжеться з вами. Ми розробимо Пропозицію протягом дня!