Розробка корпоративного сайту

Надаємо послуги по створенню корпоративного сайту під ключ (від правильної архітектури до верстки і інтеграції з CMS)

Отримати консультацію
З увагою до відвідувача
Підхід
Індивідуальний підхід до кожного проекту
Корпоративний сайт – це один з основних інструментів розвитку бізнесу. Важко знайти зараз компанію без представництва в інтернеті. Корпоративний сайт створений в нашій веб студії, містить повну інформацію про компанію, рід діяльності і звичайно пропоновану продукцію. Досить часто на такі сайти розміщують невеликі каталоги продукції, що б ознайомити клієнта з вибором товарів, які пропонує компанія.
Вартість створення корпоративного сайту
Спеціалізуємося на розробці корпоративних сайтів будь-якого рівня складності, а також типових сайтах низького цінового сегмента. Ми готові запропонувати краще рішення в залежності від масштабу, складності, бюджету і термінів Вашого проекту.
Старт
Готові рішення
Розробка на базі “Шаблонів”
від 150 $
Малий бізнес
Індивідуальна розробка
Розробка на базі «CMS WordPress» або «CMS Joomla» без написання унікальних текстів.
від 300 $
Бізнес
Індивідуальна розробка
Розробка на базі «CMS WordPress» або «CMS Joomla» з написанням унікальних текстів.
від 500 $
Золотий партнер 1С-БИТРИКС
01.
Готові рішення
Готове візуальне рішення являє собою шаблон, який ми адаптуємо під тематику і особливості вашого бізнесу, використовуючи унікальне текстове і графічне наповнення. Шаблон, встановлений на CMS, підходить вам, якщо ви не бажаєте унікальний дизайн і технічно складний функціонал.
02.
Індивідуальна розробка
Унікальне рішення включає в себе індивідуальну розробку концепції корпоративного сайту відповідно до цілей бізнесу, позиціонуванням і маркетинговою стратегією. Використовується унікальний дизайн і візуальні образи. Опрацьовується структура виходячи з особливостей бізнесу і споживчих переваг.
Переваги
Незалежно від обраного шляху ви отримаєте
Design
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Гарний веб-сайт це те що дивує і допомагає клієнту сформувати уявлення про Вас.
Trends
ВРАХУВАННЯ ТРЕНДІВ
Сфера розробки сайтів постійно розвивається. Сайти стають все інтерактивні і цікавіше, ми це враховуємо і використовуємо.
Usability
ПРАВИЛЬНЕ USABILITY
Сайт повинен не тільки подобатися власникові, він повинен бути простий, зрозумілий і зручний.
CMS
СУЧАСНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ
Будь-який співробітник Вашої компанії, включаючи Вас може легко і швидко адмініструвати сайт.
SEO
SEO ОПТИМІЗАЦІЯ
Без SEO Ваш корпоративний сайт ніхто не зможе знайти, давайте зробимо його помітним.
Mobile
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ
Пам’ятайте що половина користувачів буде проглядати сайт компанії на смартфоні, ми розробляємо тільки сайти з включеною мобільною версією.

Робочий процес

Як досягається результат?
 • 01
  ДОСЛІДЖЕННЯ

  Проводиться аналіз ринку. Моніторинг всіх можливих конкурентів.

 • 02
  ДИЗАЙН

  Розробляється індивідуальний дизайн відповідно до тематики товарів або послуг.

 • 03
  РОЗРОБКА

  Впроваджуються найостанніші стандарти. Корпоративний сайт буде максимально швидко і коректно працювати у всіх браузерах.

 • 04
  ТЕСТУВАННЯ

  Перед запуском корпоративного сайту детально проходить тестування з виявлення та виправлення багів.

Faq
Відповіді на популярні запитання

Ми вже розробили готові пакетні рішення. Якщо Вам потрібно щось унікальне, то вартість створення сайту для компанії (корпоративний сайт) буде залежати від ряду факторів: • Складність і кількість сторінок унікального дизайну; • Функціональні модулі та побажання клієнта; • Необхідність розробки адаптивної версії сайту компанії і інших чинників.

Перш за все це спочатку грамотно спроектоване технічне завдання та опрацювання дизайн-макетів сторінок. Саме тому ми рекомендуємо починати проект корпоративного сайту з аналітики та виявлення потреби вашої цільової аудиторії. Простіше кажучи, сайт повинен бути зрозумілий, візуально привабливий, грамотно спроектований, з точки зору маркетингу, щоб спонукати користувача до здійснення покупку.

Це залежить від Вашого тарифного плану. Наше завдання в тому, щоб зробити все і передати Вам готовий інструмент для роботи в Інтернеті. Після здачі корпоративного сайту ми проводимо навчання, показуємо як заповнювати і оновлювати інформацію на сайті. Ніхто не знає краще Вас Вашого бізнесу, тому бажано, щоб заповненням сайту займалися Ви або Ваші довірені особи.

Звісно! Ми надаємо послуги SEO-оптимізації (просування сайту за додаткову плату). Це потрібно для того, щоб ваш сайт вийшов і закріпився в ТОП пошукових систем (Google та ін.) і привертав сотні нових потенційних клієнтів щодня.

Хоча б тому що наш досвід, відгуки задоволених клієнтів і портфоліо вказують на те що ми одні з кращих на ринку. Знаємо як вивести і масштабувати бізнес через Інтернет. Впроваджуємо сучасні інструменти і методики для досягнення високих результатів.

Проекти які ми розробили для наших клієнтів
Останні проекти
Дивитися всі кейси
Напишіть нам
Отримайте комерційну пропозицію та дізнайтесь точки росту Вашого бізнусу уже сьогодні
Заповніть поля нижче, і наш менеджер зв'яжеться з вами. Ми розробимо Пропозицію протягом дня!