Аудит сайту

Сьогодні seo аудит сайту є достатньо сильним інструментом для ефективного просування проекту в мережі Інтернет. Поєднуючи в собі всебічне порівняння декількох нюансів ранжирування, такий метод допомагає виявити слабкі сторони і служить основою для майбутнього руху вперед. Тому грамотно виконана експертиза неодмінно стане дуже вдалим трампліном для збільшення популярності веб - сервісу за короткий проміжок часу.
Отримати консультацію
Для чого він потрібен?
Оцінка просування сайту допоможе зрозуміти його реальний стан в пошукових системах, а також потенційне зростання і обсяг продажів з органічного трафіку. Ми проведемо повний аналіз сайту і підготуємо для вас стратегію його подальшого розвитку і розширення його аудиторії. Виправлення виявлених технічних помилок на вашому сайті дозволить підвищити його ранжування в пошуковій видачі.
Що входить в SEO аудит сайту?
Найчастіше юзабіліті аудит сайту SEO оцінюється шляхом перегляду на доречність встановлених параметрів вимогам систем Яндекс і Гугл. Він має на увазі такі дії як:
1. Розбір семантичного ядра
2. Контроль поточної видимості появи в динаміці
3. Огляд ступеня зручності інтерфейсу
Основною його метою вважається виявлення готовності до розкручування, а також визначення шляхи вирішення проблем для значного підвищення позицій ресурсу в підсумковій видачі, негайного зростання відвідуваності і додавання загального числа продажів
При цьому технічний СЕО аудит сайту базується на оцінці наступних важливих елементів:
Аудит
Роботоздатність
Аудит
швидкість завантаження на різних пристроях
Аудит
правильність відображення сторінок на будь-яких браузера
Аудит
справне функціонування блоку управління
Слід обов’язково пам’ятати про те, що він завжди проводиться перед початком робіт з пошукової оптимізації
Коли він потрібен?
Існують різні причини для проведення аудиту сайту. Найчастіше його замовляють, коли неприємність вже сталася і з допомогою аудиту намагаються з’ясувати її причину.
 • Розкрутка не дає потрібного результату. Витрачено багато грошей і часу, а позицій в пошукових системах і трафіку немає.
 • Чи не працює контекстна реклама. Бюджет весь час збільшується, а дзвінків немає. Рекламне агентство говорить, що контекст дасть відкладений ефект, але вам результат потрібний прямо зараз.
 • На сайті багато відвідувачів, але вони не стають покупцями. Подивившись одну сторінку, вони йдуть.
 • Ваш сайт має відмінні позиції в пошуковій видачі, але немає відвідувачів. Перші, другі, треті місця дають нульову віддачу.
 • Відмінні позиції в пошуку, люди заходять на ваш сайт, переглядають велику кількість сторінок, але все одно не дзвонять.
Вартість
Price
Вартість аудиту
 • Експрес – аудит
  Цей вид аудиту виконується на основі технічного аналізу сайту, первинної статистики і нашого досвіду. Це тестування ресурсу, пошук критичних помилок і проблем, а також поради щодо їх усунення. Деякі проблемні вузькі місця можуть бути не видно при експрес-аналізі, в таких випадках потрібно повний аудит.
  от 190 грн
  до 3 робочих днів.
  Замовити
 • Повний аудит
  Після завершення комплексного аудиту ви отримаєте повне уявлення про те, що заважає вашому сайту нормально працювати і давати нових клієнтів. А також програму дій – як поліпшити віддачу від вашого веб представництва і що потрібно зробити, щоб воно стало функціонувати як швейцарський годинник.
  от 390 грн
  до 15 робочих днів.
Що ви отримуєте з аудитом?
2 детальний PDF звіту. Один з контенту – головна сторінка / ключ, другий все сторінки сайту з СЕО та Технічними помилками.
Напишіть нам
Та отримайте комерційну пропозицію
Заповніть поля нижче, і наш менеджер зв'яжеться з вами. Ми розробимо пропозицію протягом дня!