Створення сайту візитки

Сайт візитка - це унікальна можливість розширити свій бізнес при мінімальних витратах
Отримати консультацію
З увагою до відвідувача
Підхід
Індивідуальний підхід до кожного проекту
У нас можна замовити послугу по розробці сайту візитки саме під Ваш бізнес, з зануренням в Вашу тему. Допоможемо в складанні сильної унікальної торговельної пропозиції для сайту, з метою збільшення обсягів дзвінків/заявок. Ми створимо сайт візитку тільки з унікальним і красивим дизайном відповідно до Ваших побажань, без шкоди для маркетингу, а також адаптацією під мобільні пристрої. Використовуємо популярні CMS платформи, які прості в управлінні, швидкі в роботі і легко масштабуються з ростом бізнесу. Замовивши створення сайту візитки у нас, Вам буде розроблений високоякісний продукт і наданий найвищий рівень сервісу.
Робимо якісно
Створимо сайт візитку, який виконає 3 дії
Презентує
Зрозуміло і красиво покаже товар чи послугу
_01.
Відрізнить
Відрізнить Ваш продукт від конкурентів
_02.
Збагатить
Принесе нових потенційних клієнтів
_03.
Вартість створення сайту візитки
Спеціалізуємося на розробці унікальних сайтів візиток будь-якого рівня складності, а також типових сайтах низького цінового сегмента. Ми готові запропонувати краще рішення в залежності від масштабу, складності, бюджету і термінів Вашого проекту.
Старт
Використання готових рішень
Розробка на базі “Шаблонів”
від 150 $
Малий бізнес
Індивідуальна розробка
Розробка на базі «CMS WordPress» або «CMS Joomla» без написання унікальних текстів.
від 250 $
Бізнес
Індивідуальна розробка
Розробка на базі «CMS WordPress» або «CMS Joomla» з написанням унікальних текстів.
від 300 $
01.
ГОТОВІ РІШЕННЯ
Готове візуальне рішення являє собою шаблон, який ми адаптуємо під тематику і особливості вашого бізнесу, використовуючи унікальне текстове і графічне наповнення. Шаблон, встановлений на CMS, підходить вам, якщо ви не бажаєте унікальний дизайн і технічно складний функціонал.
02.
ІНДИВІДУАЛЬНА РОЗРОБКА
Унікальне рішення включає в себе індивідуальну розробку концепції сайту відповідно до цілей бізнесу, позиціонуванням і маркетинговою стратегією. Використовується унікальний дизайн і візуальні образи. Опрацьовується структура виходячи з особливостей бізнесу і споживчих переваг.
Чому сайт візитка?
Образ
образ
Створює особливий образ, заснований на вашому фірмовому стилі. Ваш сайт візитка буде виділятися і запам’ятовуватися серед конкурентів.
Інструменти продажів
інструменти продажів
Максимально враховує напрямок діяльності компанії, специфіку товарів, а значить, сайт візитка буде мати найбільш ефективні інструменти для продажів.
Можливості
можливості
Дозволяє реалізувати будь-які ідеї, як в дизайні, так і в функціональності сайта візитки.
Аналіз
аналіз
Враховує всі ваші вимоги і побажання, приклади вподобаних проектів.
Статус і довіра
статус і довіра
Показує серйозність намірів компанії, її статус, викликає довіру покупців.
Конкурентоспроможність
Конкурентоспроможність
Підвищує конкурентоспроможність сайту візитки.
Переваги роботи з Webway
Незалежно від обраного шляху ви отримаєте
Design
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН
Гарний веб-сайт візитка це те що дивує і допомагає клієнту сформувати уявлення про Вас.
Trends
ВРАХУВАННЯ ТРЕНДІВ
Сфера розробки сайтів постійно розвивається. Сайти стають все інтерактивні і цікавіше, ми це враховуємо і використовуємо.
Usability
ПРАВИЛЬНЕ USABILITY
Сайт візитка повинен не тільки подобатися власникові, він повинен бути простий, зрозумілий і зручний.
CMS
СУЧАСНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ
Будь-який співробітник Вашої компанії, включаючи Вас може легко і швидко адмініструвати сайт.
SEO
SEO ОПТИМІЗАЦІЯ
Без SEO Ваш сайт візитку ніхто не зможе знайти, давайте зробимо його помітним.
Mobile
МОБІЛЬНА ВЕРСІЯ
Пам’ятайте що половина користувачів буде дивитися Ваш сайт на смартфоні, ми розробляємо тільки сайти з включеною мобільною версією.
Робочий процес
Як досягається результат?
01.
ДОСЛІДЖЕННЯ
Проводиться аналіз ринку. Моніторинг всіх можливих конкурентів.
02.
ДИЗАЙН
Розробляється індивідуальний дизайн відповідно до тематики товарів або послуг.
03.
РОЗРОБКА
Впроваджуються найостанніші стандарти. Сайт буде максимально швидко і коректно працювати у всіх браузерах.
04.
ТЕСТУВАННЯ
Перед запуском сайт детально проходить тестування з виявлення та виправлення багів.
Faq
Відповіді на популярні запитання

Для точного розрахунку вартості, від Вас виникне потреба у вказівках щодо функціоналу, яким Ви хочете його бачити, як він повинен виглядати і як працювати, викладене в детальному ТЗ (технічному завданні). Після ознайомлення, ми підрахуємо, у скільки він Вам обійдеться і скільки по часу буде потрібно, для його реалізації.

Без проблеми. Ми використовуємо правильний технічних підхід у розробці, який дозволяє масштабувати сайт візитку до корпоративного сайта або навіть інтернет-магазину.

Так. У Вас буде персональна інструкція з ведення сайту, а також наші контакти. У разі, якщо щось не зрозуміло, телефонуєте нашим фахівцями, які зможуть швидко відповісти. Крім того, Вам не потрібно знати і володіти азами веб програмування. Всі наші сайти оснащені зручною системою управління російською мовою, яка дозволяє, без знань, знайти потрібний розділ, статті, фотографію і відредагувати її або додати нову.

Якщо Вам потрібно моніторити доступність сайту, стежити за його станом, а також проводити ряд заходів, по додаванню і розширенню функціоналу, розміщення статей, тоді Вам потрібно вибрати тарифний план.

Ми гарантуємо коректну роботу сайту-візитки на протязі 6 місяців. У гарантію входить робота програмних модулів, системи управління сайтом і усунення помилок, що відносяться до програмування. У разі виявлення технічної проблеми в межах гарантійного терміну, ми безкоштовно її усуваємо.

Так, ми можемо писати і додавати нові матеріали на Ваш сайт. Для цього у нас є копірайтери. Для оцінки вартості робіт, потрібно розуміти як багато інформації потрібно додавати в місяць.

Ми працюємо не тільки для жителів міста Львів, ми працюємо з усією Україною, країнами СНГ і всім Світом. Ми завжди на зв’язку через зручний для Вас канал: телефон, email, skype, viber, telegram, whatsapp з Понеділка по П’ятницю, з 9:00 до 18:00.

Напишіть нам
Та отримайте комерційну пропозицію
Заповніть поля нижче, і наш менеджер зв'яжеться з вами. Ми розробимо пропозицію протягом дня!